6-8.05.2016 w Golędzinowie pod Wrocławiem

W maju, w najpiękniejszym wiosennym miesiącu spotkamy się w otoczeniu natury na niezwykłym warsztacie dla kobiet. Będziemy odkrywać w sobie najważniejsze kobiece archetypy: dziewicę, matkę oraz staruchę, będziemy również przeglądać się w sobie nawzajem, jak w magicznych zwierciadłach. Zatańczymy, zaśpiewamy i zakrzyczymy.

Większość z nas nigdy nie miała okazji doświadczyć inicjacji w któryś z tych etapów życia. Czasem jesteśmy zbyt długo dziewczynkami, innym razem jesteśmy za bardzo matkami, albo boimy się wejścia w etap staruchy.

W czasie warsztatu doświadczymy inicjacji w każdy z tych etapów życia kobiety. Odkryjemy jakie niosą nam dary i jaką moc w sobie zawierają. Odnowimy nasz kontakt z kobiecą mądrością, przywrócimy świętość każdego z etapów, które często są deprecjonowane i pomniejszane przez kulturę. Spotkamy się nawzajem ze sobą oraz z Tą, która Wie i żyje w nas, pomagając odnaleźć siebie na różnych etapach życia i wydobyć z nich to co najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej potrzebne nam oraz światu i ludziom wokół nas.

W programie między innymi:
– inicjacje w etapy życia kobiety
– ceremonia Przodków
– tańce w kręgu
– szamańska podróż przy dźwiękach bębna
– tworzenie kobiecego amuletu

Co zabrać ze sobą:
– ciepłe, odporne na wilgoć ubrania
– śpiwór i poduszka
– swoje osobiste, magiczne przedmioty
– ulubioną spódnicę lub sukienkę
– szmatki, sznurki, koraliki, nici, nożyczki
– notatnik, długopis
– latarkę

Prowadzące:

Beata Lech

Jestem kobietą, córką, mamą, zielarką, uzdrowicielką duchową, podszytą wiatrem. Mieszkam pod lasem, przy górze i gniazdach kruków, słucham lasu, medytuję, tańczę i prowadzę tańce w kręgu, szamanię i wróżę z kart. W swojej wieloletniej praktyce łączę dary od Przodków, oraz nauki od szamanek i szamanów z Syberii, Mongolii, Peru, Gwatemali. Wraz z rodziną, prowadzona wizją, kreuję magiczne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej „Trzy Źródła”, gdzie organizuję warsztaty, oraz zapraszam wszystkich chętnych gości na indywidualne pobyty.

Anna Kot-Czajkowska

Pracuję z ludźmi od 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w korporacjach, firmach szkoleniowych, coachingowych oraz prowadząc własną działalność. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskałam dyplomy praktyka oraz mistrza NLP. Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz psychoterapeutką psychologii zorientowanej na proces. Naukę i inspiracje czerpię od wielu różnych nauczycieli, także od rdzennych nauczycieli z różnych stron świata, m.in. Peru, Tuwy, Kaukazu, Gwatemali. Mieszkam w mieście, ale duchem i korzeniami jestem z lasu. Odwołuję się do głębokiej pracy z drugim człowiekiem, na wielu poziomach. Pracuję z energią Rodu, prowadzę szamańskie warsztaty dla kobiet oraz wiele innych.

Koszt warsztatu 350 zł, miejsce Golędzinów ul. Trzebnicka 17 pod Wrocławiem

Zgłoszenia tel. 604 907 754 lub kontakt@thespringhouse.pl

Udział w warsztacie gwarantuje wpłacenie zadatku 150 zł do 2.05.2016

Dodatkowe informacje:
– istnieje możliwość noclegu (potrzebna karimata, poduszka i śpiwór)
– wyżywienie nie jest wliczone w cene

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *