Poznaj Anię Morhulovą (Aнна Моргулёва).

Ania pochodzi z Ukrainy i przyjechała do Polski z rodziną w 2022 r. Ukończyła kursy w Państwowej Szkole Medycznej w Ukrainie i przed przyjazdem do Polski pracowała jako masażystka w salonie. Aktualnie podjęła naukę w Polsce, w dwuletniej szkole, po której otrzyma tytuł Technika Masażysty. Anna cały czas poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności. Jej masaże są intensywne, dają poczucie głębokiego rozluźnienia. Jej masaże dobrze sprawdzają się zarówno w głębszych dolegliwościach i dużych spięciach, jak i potrzebie zrelaksowania oraz rozluźnienia.  Ania dobrze czuje ciało i dostosowywuje się do indywidualnych potrzeb osoby. Poza tym Ania jest bardzo komunikatywna, otwarta i ma ciepłą, radosną naturę, co dodatkowo uprzyjemnia spędzony z nią czas. 

Aktualnie do Ani można się umówić na:

  • SESJĘ MASAŻU KLASYCZNEGO OGÓLNEGO (plecy, ramiona, kark, dolna część pleców, nogi, pośladki) – cena 110 zł. Czas trwania sesji to ok. 60 minut.
  • SESJĘ MASAŻU KLASYCZNEGO PLECÓW (plecy, ramiona, szyja, dolna część pleców, pośladki) – cena 80 zł. Czas trwania sesji to ok. 40 minut.

wkrótce

  • MASAŻ ANTYCELLULITOWY (nogi, pośladki, brzuch) – cena 130 zł. Czas trwania sesji to ok. 45 minut.

Ania przyjmuje na masaże w poniedziałki i środy w gabinecie na ul. Trzebnickiej 17b w Golędzinowie. Jest możliwość umówienia się na innym termin – ustalany indywidualnie.

W celu umówienia na masaż można dzwonić do Ani pod numer +48 571 083 144, WhatsApp +380 97 753 7678 lub do mnie na nr  604 907 754. Z Anią można się porozumieć po angielsku, jaki i po polsku. Dużo rozumie i cały czas szlifuje swoje umiejętności językowe. W razie potrzeby posługuje się też translatorem, jest bardzo komunikatywna, więc nie ma problemu z komunikacją.

Wiadomość

Śmiało, napisz :)

Not readable? Change text. captcha txt