Posted on 23

Golędzinów, 16.10.2021 r.

Zapraszam na kameralny warsztat poświęcony tematyce wspomagania siebie przez stymulację ciała, pracę z powięzią, uważność oraz spojrzenie na dolegliwości z punktu widzenia psychobiologii.

Jesień to czas, gdy kontakt z naturą się zmniejsza. Jest mniej słońca, które wpływa na nas kojąco. Wchodzimy w czas spowolnienia i zamykania “w gniazdach”. Jest to naturalny cykl. Jednak trudności dnia codziennego powodują, że trudniej jest wyjść z permanentnego stresu i napięcia.

Podczas naszego spotkania będziemy pracować z ciałem i emocjami. Zapoznam Cię ze strukturami ciała, pokażę, jak rozpoznać tzw. złogi podskórne i co one nam sygnalizują. Nauczę Cię, jak wspierać siebie w codzienności przy różnego rodzaju dolegliwościach fizycznych, jak i odczuwanym dyskomforcie psychicznym. Dowiesz się, jak stymulować miejsca na stopach, rękach i twarzy. Dowiesz się czym jest powięź, dlaczego jest taka istotna i jak samemu możesz z nią pracować. Zapoznam Cię z technikami, które pomagają w przejściu przez trudne momenty w ciągu dnia. Popatrzymy też na chorobę z punktu widzenia psychobiologii oraz porozmawiamy też o tym co zapisane (jakie konflikty) są na naszych stopach.

Podczas warsztatu:

  • poznasz mapy z podstawowymi i kluczowymi miejscami do stymulacji podczas dolegliwości bólowych oraz przy przeziębieniach na stopach, dłoniach i na twarzy,
  • nauczysz się jak pracować z tkanką, jak ją stymulować oraz rozpoznawać złogi podskórne,
  • dowiesz się jak działa nasz mózg oraz poznasz logikę powstawania chorób,
  • dowiesz się jak odczytywać informacje płynące z ciała,
  • skorzystasz z wymiennych sesji refleksologicznych,
  • poznasz ćwiczenia powięziowe,
  • popracujesz z emocjami i napięciami w ciele.

CENA WARSZTATU:

170 PLN (8 h)

Ilość osób: max 6

start 9:30, około 13:00 przerwa na lunch (nie wliczony w cenę), zakończenie 17:30

Zapewniam wodę, kawę, herbatę i słodkie przekąski.

Rezerwacja miejsca jest pewna jedynie przez wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 70 zł (dopisek: warsztat) na konto podane poniżej.

38 1090 2457 0000 0001 2324 7902
SANTANDER BANK

Przedpłata jest zwracana w przypadku odwołania warsztatu. Nie jest zwracana gdy osoba nie przyjdzie na warsztat lub zrezygnuje na 5 dni przed warsztatem. Warsztat może zostać odwołany z powodu przyczyn losowych.

MIEJSCE:

Trzebnicka 17,
55-120 Golędzinów

OSOBY PROWADZĄCE/KONTAKT:

Marlena – 604 907 754
marlena.mazij@gmail.com Pokaż mniej

Link do wydarzenia na fb

Polecane posty

Wiadomość

Śmiało, napisz :)

Not readable? Change text. captcha txt
0
Would love your thoughts, please comment.x